واحد فروش

از آنجا که ارتباط مستقیم با مشتری در هر زمینه ای دارای مزایا و فواید بسیاری مانند حذف سود واسطه گر، آشنایی بهتر با سلیقه مشتری، ایجاد اعتماد مابین طرفین و ... میباشد، لذا ارتباط و فروش مستقیم به مشتریان از اولویت های تیم ما بوده است.

در این صفحه میتوانید در صورت وجود واحد فروشی از پروژه های ما از آن مطلع شوید.

و همچنین میتوانید مشخصات و تصاویر پروژه و واحدها را بصورت مجزا مشاهده نمایید.

 

 پروژه مسکونی ساختمان 162 

 

اجرای پروژه ساختمان 162 در سال 1391 آغاز و پایان 1395 به پایان رسید. ساختمان در خیابان ابریشمی شیراز واقع شده و از نظر موقعیت به گونه ایست که منظره دائمی پارک شهر را دارا میباشد و دسترسی بسیار آسان به خیابان های اصلی را دارد. ساختمان دارای 15 واحد یک،دو و سه خوابه است که به دلیل تنوع در متراژ واحدها و همچنین دسترسی مناسب شهری میتواند پاسخگوی تقاضای طیف وسیعی از متقاضیان بویژه متقاضیان غیر مقیم در شیراز باشد.

 

ساختمان دارای اسکلت بتنی است و در ساخت آن از مصالح مدرن و ممتاز حال حاضر صنعت ساختمان استفاده شده. کلیه فضاهای مشاعی ساختمان شامل ورودی، لابی، راه پله، پارکینگ و باغ پشت بام دارای طراحی و نرپردازی چشمگیر میباشند. و همچنین نمای منحصر به فرد ساختمان شامل ترکیبی از چوب، سنگ، آجر لعابدار و فلز است که توانسته طرحی مدرن با تکیه بر رنگ و بوی معماری ایرانی ارائه دهد.

 

 

مشخصات و تصاویر تیپ های مختلف واحدها را در زیر میتوانید مشاهده کنید :